Sociālais klubiņš biedriem, līdzjutējiem, garāmgājējiem

Doma ir tāda, ka, tā kā pirms svarīgiem dzīves notikumiem nevaram visi savākties kopā ne klātienē, ne čatiņā, tad vismaz šeit varam atstāt viens otram ziņas puslīdz onlainā un sekot līdzi, vienoties par kaut ko.
Vai arī vienkārši ne pa tēmu pamuldēt.

Brīva vieta pašizpausmei

 

F

,
May 16, 2009, 8:03 pm

Sievietes... Kad par līdzvērtību un emancipāciju jābļauj tad tik uz priekšu, a kad liec ziemas riepas uz 4. stāvu uzstiept, tad vājais dzimums vai zinies.

x-f

,
May 16, 2009, 5:14 pm

Apmierinot separātisku indivīdu pašlepnumu, tabulā vairs netiek reflektētas voluntārās duālās partnerības.

x-f

,
May 16, 2009, 1:45 pm

Mani +2 atbildēja, ka viņu plāni vēl ir pārāk neskaidri, tāpēc lai ar viņiem nerēķinās naktsmītņu meklēšanas procesā. Ja nu viņi vēlāk tomēr izdomās būt ar mums, tad paņems līdzi telti.

x-f

,
May 16, 2009, 11:13 am

Jāpiesakās tikai tiem, kas to vēl nav izdarījuši. Par pārējiem jau ir skaidrs.
No Murca ir info, ka viņš visticamāk piedalīsies ar afto, jo viņam jātiek atpakaļ 24. jūnijā.

murxxe

,
May 16, 2009, 11:07 am

es nestresoju. man ir bzdings un vēlme krist cilvēkiem uz nerviem. ;) un šeit ir rakstīts, ka šī ir brīva vieta pašizpausmei.

F

,
May 16, 2009, 11:04 am

ko tu streso, mēs jau esam pieteikušies

murxxe

,
May 16, 2009, 11:03 am

btw, mums tagad visiem braucējiem šeit tā smuki jāpiesakās?

murxxe

,
May 16, 2009, 10:58 am

pareizi, tu arī brauc :P

F

,
May 16, 2009, 10:56 am

man principā arī der

murxxe

,
May 16, 2009, 10:54 am

man tas der, bet ko par to saka Kristīne un Jēkabs?

x-f

,
May 16, 2009, 10:53 am

Tas nemaz nebūtu tik traģiski, mēs (velobraucēji) varam iztikt vienu dienu bez pavadošā sastāva.
Un pa nakti jums varbūt tomēr izdodas mums pievienoties.
Līdzīgi kā mēs pagājušajā gadā pievienojāmies (K)opijam tikai Sabilē.

murxxe

,
May 16, 2009, 10:13 am

21. mēs ar F netiekam

Melnbalta

,
May 16, 2009, 12:34 am

var jau arī sākt 21. jūnijā un būs 4 dienas un 24. būs visi atpakal rīgā. nedomāju, ka ir īpaša nozīmē, jāņu nakts tiek sagaidīta krāslavas vai rēzeknes rajonā.

x-f

,
May 16, 2009, 12:05 am

Tu taču atsaucies, Lāsmiņ. :)

Melnbalta

,
May 15, 2009, 11:36 pm

p.s. te nav nevienas lāsmiņas, kristapiņ.

Melnbalta

,
May 15, 2009, 11:21 pm

Es ticu Mr. Smitam un Kopijam, ka ir 70 km dienā, un ka tas ir pieveicams attālums. Tiesa, vēl ir jautājums, vai naktsmītnes izdodas atrast tieši šajās stratēģiskajās vietās :)
Un kaut gan Latgales ceļi nav nekas izcils, cilvēki tur nav galīgi zemē metami. Un, ja tiešām izskatīsies, ka nevaram paspēt 24. tikt līdz Rēzeknei līdz vilcienam, varēs atrast, kas atbrauks no Rēzeknes un aizvedīs līdz vilcienam. :) Man jau šķiet, ka panikai nav pamata. Tāpat jau nekas 100% izplānots nevar uz visiem 100% piepildīties, bet nedomāju, ka var notikt kaut kas ārkārtējs un nelabojams.

p.s. Un man nebija bububu :p es vnk ātri kko uzdrukāju un aizčāpoju uz skolu.

opijs

,
May 15, 2009, 9:15 pm

a es jūtu ka nebūs epic fail, `ar pēcpusi jūtu`, visi tomēr ir cilvēki un viss ir pārrunājams. Vēl piedevām ir laiks un var bīdīties uz dažādām pusēm. Galu galā, ja nebūs viss kā plānots pa minūtēm, tad nenotiks nekas traģisks, mēs nebūsim nedz gaisā, nedz virs ūdens.

MrSmith

,
May 15, 2009, 8:56 pm

Jā, es arī jūtu, ka būs epic fail.
Daugavpils - Kārsava pa šosejām - 43,6 km
Kārsava - Dagda - 34,8 km
Dagda - Rēzekne - 60,7 km (par ko arī mans komentārs, ka vajadzētu 2. naktsmītnes nedaudz virs Dagdas). Līdz ar to mani 70km dienā nav gluži no kaut kurienes izdomāti un neietver tikai šosejas. Tajā pašā laikā Nīcgale-Aglona-Krāslava-Daugavpils riņķis pa šoseju ir tikai pa 13 km īsāks un tur izskatās, ka alternatīvu mazo ceļu ir jūtami mazāk.
Katrā ziņā man ir skaidrs, ka visiem ir ļoti labi komentāri, kāpēc kaut kas, kas ir izdomāts, nav labs, tajā pašā laikā paši nav gatavi darīt pilnīgi neko, lai ieteiktu kaut ko vai izpētītu situāciju, vai argumentēti kaut ko nokomentētu.
Līdz ar to es vairāk sliecos uz to, ka šajā pasākumā nepiedalos.

x-f

,
May 15, 2009, 7:42 pm

Drošības apsvērumu dēļ (un arī tāpēc, lai interesantāk) es daudz labprātāk braukšanai izvēlētos mazāk svarīgas nozīmes ceļus, nevis šosejas, pa kurām jūs, iespējams, zīmējat savus maršrutus.
Tas gan lielākoties nozīmē ne asfalta ceļus.
Kas, savukārt, nozīmē samērā nelielu braukšanas ātrumu.

Turklāt man nav ne jausmas, cik izteikts reljefs un cik laba infrastruktūra īsti ir tajā Latvijas galā, neesmu tur bijis.

F

,
May 15, 2009, 7:14 pm

Fail, es jūtu, ka te dažiem nav ne mazākās apjausmas kā izvēršas šāda veida velo ekskursijas.

MrSmith

,
May 15, 2009, 5:30 pm

Man jau šķiet, ka varam gan, ja izdodas atrast naktsmītnes stratēģiski izdevīgās vietās - nedaudz pa labi/virs Krāslavas 1. dienā un virs Dagdas ~Ezernieku rajonā 2. dienā - tad pēc maniem aprēķiniem sanāk ~70km dienā. Es gan šaubos par to, vai liela daļa no mums 2. dienā varēs pasēdēt uz velo.

x-f

,
May 15, 2009, 5:05 pm

Lāsmiņ, mēs nevaram tikt līdz Rēzeknei trīs dienās ne no Nīcgales, ne no Daugavpils.
Nēnu, varam, bet jūs to tiešām negribēsiet. :)
Vienkārši pajautā Kopijam, Felipem vai Murcam par upuralām. :))

Es daudz ko varu gribēt ar Mākoņkalnu un 25. jūniju, bet tāpat būs jāpiekrīt vairākuma gribai. (Vēl viena iespēja ir, ka 24. mēs sadalāmies divās grupās..)
Un, kā jau teicu, nākamgad centīsimies nekāpt uz tiem pašiem grābekļiem.

MrSmith

,
May 15, 2009, 5:03 pm

Izklausās pēc bububu no kādas citas :)

Melnbalta

,
May 15, 2009, 4:53 pm

Nu tak davai Daugavpils - Krāslava - Dagda - Rēzekne ar visu, kas pa ceļam

MrSmith

,
May 15, 2009, 4:31 pm

Beidzot kaut kas konstruktīvs arī no Tevis un ir arī alternatīva :)
Manā skatījumā problēma ir tāda, ka Nīcgales līdz Velnezeram ir 70+ km - tātad normāli 1. nakts būtu kaut kur Aglonas apkārtnē, kā arī tā ir diena ir bez tādiem īpašiem apskates objektiem pa ceļam. Pretējā virzienā šis maršruts man patiktu labāk, bet ne tik labi, kā mans piedāvātais :)
Savukārt, to, cik tālu mēs būsim tikuši 24. ap pusdienlaiku ir ļoti viegli prognozēt - naktsmītņu vieta 23./24. +-10km

Melnbalta

,
May 15, 2009, 4:15 pm

Kaut kāds bu bu bu no Smita puses tas izklausījās.
Nīcgales akmens -> Velnezers-> Sauleskalns->Krāslava->Daugavas loki->Daugavpils.
Svente izlaista un Daugavas loki pēdējā dienā, 24. jūnijā.

Bet nu Kristaps grib Mākoņkalnu un 25. jūniju...
Bet ja mēs izkāpjam Daugavpilī un braucam gar lokiem, gar Krāslavu, Mākoņkalnu, Velnezeru vai dajebko citu, lai varētu 25. jūnijā turpināt ceļu gar Mākoņkalnu un Rāznas ezeru, tad sanāk, ka mēs 24. jūnijā esam kaut kur pa vidu starp vilcienu pieturām...
Nezinu.. Ja tie ir tikai abi Smiti,kam obligāti jānokļūst Rīgā 24. jūnija, tad varbūt es varu mēģināt sarunāt ar manu mammu vai kādu paziņu no Rēzeknes, lai atbrauc ar mašīnu pakaļ no tās vietas, cik tālu būsim tikuši 24. jūnijā ap pusdienlaiku un aizved uz kādu pēdējo vilcienu 24.jūnijā no Rēzeknes.
Ja 2 velo + 2 cilvēkus + šoferi var sabāzt vieglajā mašīnā.

Melnbalta

,
May 15, 2009, 4:02 pm

Man jau šķiet, ka atbilde no Smitiem ir redzama, ņemot vērā viņu aktīvo rosīšanos šeit.
Dzintars piedalīsies. Brauks ar riteni. 24. vai 25. jūnijs - viņam vienalga, pieņemams jebkurš maršruts.

Viņš gan piebilda, ka piedalīsies, ja neaizbrauks uz Itāliju jūnija vidū un brauks ar riteni, ja nelīs leitus. Bet es tad uzņemos atbildību paziņot, ka viņs'būs un brauks ar riteni ;D

MrSmith

,
May 15, 2009, 4:01 pm

Ja es ar Skabargu piedalos, tad mums atpakaļ ir nepieciešams tikt 24.
Es arī nevaru piekrist, ka mani apskates objekti koncentrējas ap Daugavpili - vispirms es saliku attiecīgā rajona apskates objektus, kas varētu šķist interesanti, un tikai tad domāju par maršrutu. Līdz ar to Nīcgales akmeni un Sventes muižu no velomaršruta var izmest, bet šie objekti varbūt varētu būt interesanti autobraucējiem.
Ja Melnbaltā iesaka kāpt ārā Nīcgalē - tad, lūdzu, precīzu maršrutu pa dienām, kā Tu to iedomājies, jo šajā brīdī izkāpšanu Nīcgalē redzu šādi:1. dienā - izkāpjam, apskatam akmeni, minamies līdz ~Daugavpilij (pa ceļam tā īsti nekā nav), varbūt iebraucam Sventē 2. diena - Daugavas loki, kas manā piedāvātajā maršrutā ir 1. dienā, 3. diena - pa otru pusi Daugavai atpakaļ, kur atkal tā īsti nekā nav? Vai arī es kaut ko nesapratu un kaut kā savādāk ir iedomāts aplītis?

murxxe

,
May 15, 2009, 3:55 pm

Par Melnbaltaas meegjinaajumiem sadziit rokaa Dzintaru nezinu, bet es vinjam paarsuutiiju Tavu mailu, vinjsh atsuutiija sms, ka apskatiishoties un taa arii nekaadas zinjas neesmu sanjeemusi.

x-f

,
May 15, 2009, 3:49 pm

Kurš no velobraucējiem grib atpakaļ 24. jūnijā? Murcs, bet viņš tā arī nav atbildējis par to, vai tiešām piedalīsies un vai ar velo, vai auto. No Smitiem, Dzintara un vēl diviem atbilžu nav ne par piedalīšanos, ne par 24.-25. jūniju.
Tāpēc arī maršrutu var sākt precizēt pēc tam, kad ir skaidri pašlaik nezināmie.

Es gribu Mākoņkalnu. :/
Un tāpēc es gribu arī 25. jūniju. :/

Lāsmiņ, Tev vēl jādabū info no Dzintara, ja.

Melnbalta

,
May 15, 2009, 3:45 pm

Vispār jau man maršruts ir samērā vienalga (piekrītu Cyber).
Ja cilvēkiem ir 24. jābūt atpakaļ, tad Daugavpils-Rēzekne izklausās ne visai reāli, ja vēl ņem vērā, ka a) pa vidu ir apskates objekti, kam tomēr jāvelta laiks, b) būs arī pauzes, ne tikai nonstop-violene-cycling (es vismaz tā naivi ceru).
Apskatot Mr.Smita iezīmētos apskates objektus, var redzēt, ka tomēr lielākā daļa koncentrējas ap Daugavpili, mans ierosinājums būtu - varbūt kāpjam ārā Nīcgalē un taisām aplīti pa Krāslavas/Daugavpils rajonu, neiekļaujot Rēeknes pusi? Tur gan, protams, Rāznas ezers un Mākoņkalns ir smukas vietas, bet nu nekad envar iekļaut pilnīgi visu. Toties Daugavas loki būtu pilnā krāšņumā un citas lietas aŗi varētu apskatīt bez stresa par nepaspēšanu 24. vai nāvīgu nomīšanos ar riteni. Tā aŗi tiktu atrisināta problēma, ka vilcieni nav Rēeknei tik draudzīgi kā Daugavpilij.
Bet katrā ziņā, lai kāds būtu kopsaucējs, ko mēs atrastu, būtu baigi labi, ja tāds atrastos drīz, jo tās viesu mājas tomēr Krāslavas rajonā nav bezgalīgs neierobežots daudzums un Jāņi nav klusākais gada periods.

Melnbalta

,
May 15, 2009, 3:35 pm

:DD
man patīk, ka katrā kompānijā ir kaut kādi āksti, kuri runā beztēmā, kaitina citus ar savām muļķībām, piespamo ar nejēdzīgiem tekstiem un aizraujas ar nenozīmīgiem sīkumiem. Šajā izcilajā kompānijā šo lomu kārtīgi pilda meitenes.

murxxe

,
May 15, 2009, 3:28 pm

Solidarizeejoties ar Melnbalto un Skabargu - es esmu saaakjeeta kopaa ar Felipi, turklaat shajaa kombinaacijaa esmu otraa. Izsaku visdziljaako aizvainojumu.

x-f

,
May 15, 2009, 3:09 pm

Nu, nākamgad centīsimies šādas kļūdas neatkārtot.

Melnbalts

,
May 15, 2009, 3:03 pm

Un es esmu zem Copylefta (tā sašutinājuma solidarizācija ar Skabargu) un vēl Lāsmiņa. Viss. esmu nāvīgi aizvainota.

Melnbalts

,
May 15, 2009, 2:57 pm

džīzus kraist, te tak nav isep'jams visu izlasīt.

MrSmith

,
May 15, 2009, 2:28 pm

Rēzekne kā izsēšanās punkts nav labs ar to, ka tur pirmais vilciens pienāk tikai 14:12, Daugavpilī laikam 10:50.
Rēzeknes daļā ap Rāznas ezeru ir pietiekami interesants reljefs.
Sākumā man Nīcgale šķita OK, bet saliekot kartē pārējos punktus - tas man tagad šķiet pārāk tāls punkts, lai 24. normāli tiktu līdz Rēzeknei. Tad jau dienas distancei jātuvojas 100km. Ja pārējie ar velo orientējas uz atpakaļ braukšanu 25., tad maršruts ar sākumpunktu Nīcgalē ir piemērots, bet ne tiem, kas grib tikt 24. atpakaļ.

x-f

,
May 15, 2009, 1:51 pm

Man nebūtu nekas arī pret braukšanu no Rēzeknes uz leju, tur caur Ezerniekiem, Dagdu, piemēram. Bet arī tur augšā nekā īpaša, ko apskatīt nav, tikai Rāznas ezers. Mākoņkalnu gan vajadzētu redzēt. Turklāt tad, man šķiet, neatliek laika pabraukāties pa Daugavas lokiem, ko gan man gribētos.
Neoficiālās sarunās šodien izskanēja doma, ka Nīcgale varētu būt labākais variants, kur izsēsties. Bet varbūt Rēzekne..?
Bet varbūt vēl kāds bez manis grib mīt arī 25. jūnijā?

x-f

,
May 15, 2009, 9:29 am

Jūs tikai nesakaujieties, pirms vēl vispār esat satikušies. :)
Kopijam varbūt kas sakāms, viņam vienīgajam ir visu četru notikušo velobraucienu pieredze.

Skabarga

,
May 14, 2009, 9:44 pm

Nu tad acīmredzot mums ir dažādi skatpunkti uz šo pasākumu un izpratne par tā organizēšanu.

cyberprodigy

,
May 14, 2009, 7:32 pm

Ja kādam nepieciešams zināt maršrutu, lai izlemtu vai piedalās, tad varbūt ir vērts pamainīt skatpunktu uz šo pasākumu. Lai aizbrauktu apskatīt objektu uz Latgali nepieciešama mašīna un nedaudz benzīna. Bet lai aizbrauktu tos apskatīt izcilā kompānijā, nepieciešams šādsorganizēts pasākums. Tāpēc objekti ir gandrīz vai otršķirīgi.+

MrSmith

,
May 14, 2009, 3:55 pm

Uzliku dažus objektus uz kartes.
Piedāvāju šādu velomaršrutu:
1. diena (22. jūnijs) - sāk Daugavpilī, apskates objekti Daugavpilī, tālāk uz Naujeni pa velomaršrutu Daugavpils loki uz Krāslavu. Vēl kāds velomaršruts Krāslavā, ja ir vēlme un laiks, naktsmītnes Krāslavas apkaimē.
2. diena - Krāslava - Dagda (naktsmītnes Dagdas apkārtnē). Atklāts jautājums par to, kā braukt līdz Dagdai, jo šķiet, ka visu objektu apskatei varēšanas varētu arī nepietikt. Pa ceļam ir daudz ezeru - var izvēlēties kādu maznozīmes ceļu gar Drīdzi un Sīveru vai arī apmeklēt Sauleskalnu un Velnezeru un tad nedaudz uz leju un uz Dagdu.
3. diena - Dagda - Rēzekne gar Ežezeru, Mākoņkalnu, Rāznas ezeru uz vilcienu.
3. diena ir tāda saspiesta, jo pēdējais vilciens no Rēzeknes uz Rīgu ir 16:55, no Daugavpils 18:00 (ja brauc pretējā virzienā un sāk no Rēzeknes)

x-f

,
May 14, 2009, 3:10 pm

Nu, labi, gabalu no Līvāniem tiešām nekādu apskates objektu kartēs nav, :) bet, ņemot vērā iepriekšējo gadu pieredzi, vai velobraucējiem tiešām būs vēlēšanās īpaši apskatīt kaut ko tādu, kas nav redzams brīvdabā? Piemēram, muzejus, baznīcas, pilis vai, nu, paši zināt ko. Nu, pilis vēl.
Mums ir bijuši gari saraksti ar to, kas pa ceļam jāredz, bet tie parasti tiek aizmirsti, tā vietā lēni minoties, pļāpājot un skatoties apkārt uz dabasskatiem. Un domājot, kur paēst. :)
Objektu saraksts būs vajadzīgs noteikti, bet šis tas no ieradumiem būs jāņem vērā, to sastādot.

Pret ierosinājumu sākt no Nīcgales man nav iebildumu. Tad varam nebraukt tik taisni, bet izmest lielāku loku uz Aglonas vai Lietuvas pusi.

F

,
May 14, 2009, 2:24 pm

A es braucu ar mašīnu un man vienalga! hahaha In your faces!

MrSmith

,
May 14, 2009, 2:12 pm

Paskatījos - http://www.livani.lv/lat/turisms/papildus_informac..
un http://www.preilirp.lv/
un http://turisms.latgale.lv/lv/latgale/routes --> vislabākā lapa par Latgali, manuprāt, un
secināju, ka Līvāni kā velo braukšanas sākumpunkts nav izvēlēts īpaši labi, jo posmā starp Līvāniem un Aglonu neskaitot Preiļus tā īsti nav ko darīt.
Mans ierosinājums būtu pārcelt starta punktu daudz tuvāk Daugavpilij - vislabāk, iespējams uz Nīcgali. Turklāt, tas arī ļautu normālāk variēt ar maršrutu izvēli atkarībā no naktsmītņu atrašanās vietas, kā arī ļautu sastādīt apskatāmo objektu sarakstu pirms naktsmītņu atrašanas.

Skabarga

,
May 14, 2009, 1:57 pm

nju ko dariit, ka Skabarga mums taada kautriiga :D

x-f

,
May 14, 2009, 1:47 pm

Saiberprodidžī, tagad ņem pretī +++ :)
Paldies par info un atbildēm!

x-f

,
May 14, 2009, 1:46 pm

Skabarga kautrējas TO pateikt šeit, taču viņa domā, ka mums (kurus citi uzskata par organizatoriem) vispirms vajag piedāvāt konkrētu maršrutu ar visiem iekļautajiem apskates objektiem, un tikai tad noskaidrot, kas vēlas piedalīties.
Tā ir problēma, jo nav zināms, kur nakšņosim, jo nav zināms, cik daudzi būsim.
Taču braucamie gabali dienā būs tik mazi un braucamais laiks tik daudz, ka droši vien varēsim apskatīt gandrīz visu, kas vien pa ceļam būs. Tas ir, no Līvāniem līdz Krāslavai pa līkumotu līniju.

cyberprodigy

,
May 14, 2009, 1:44 am

Jēkabs plus minus plus plus minus

~F.Y.I plus zīmes neņem pretī

cyberprodigy

,
May 14, 2009, 1:41 am

J.K. –

«« 1 2 3 4 5 6 »»