Pasākumu arhīvs

2009. gads

Baložu velokross 2009, 19. septembris, Baloži
Mežs, smiltis un smiltis.
Trek XC kauss, 29. augusts, Cēsis, Ozolkalns
Trek 24h, 22.-23. augusts, Ikšķile
III Cēsu velomaratons, 15. augusts, Cēsis
Philips MTB maratons, 3. posms, 2. augusts, Ape
SPA noslēguma posms.
Nakts brauciens ar Trek veikalu, 16. jūlijs, Ogre
Peļķes un peldes tumsā.
Nakts brauciens ar Trek veikalu, 9. jūlijs, Ikšķile
Ārpuskārtas pasākums ar ļoti labām atsauksmēm.
Philips MTB maratons, 2. posms, (30. maijs, Pļaviņas)
Piedalījās divi komandas pārstāvji, trase bija vēl grūtāka kā Smiltenē, taču viss beidzās ļoti labi.
Philips MTB maratons, 1. posms, (10. maijs, Smiltene)
Piedalījās viens komandas pārstāvis, kurš veiksmīgi tika līdz galam ļoti grūtajā trasē, finišā ieņemot 15. vietu savā grupā.

2008. gads

Velokross «Baloži 2008», 4. posms (Baloži, 4. oktobris)
Labs laiks, patīkama gaisotne, interesanta un diezgan grūta trase, viens komandas pārstāvis.
18. Latvijas riteņbraucēju vienības velobrauciens (Sigulda, 7. septembris)
Masu pasākums, kurā galvenais ir piedalīties un saņemt medaļu. Laikapstākļi – lieliski, trase – viegla, dalībnieki – daudz. Bija normāls pasākums.
2. Cēsu velomaratons (Cēsis, 23. augusts)
Piedalījās viens komandas pārstāvis, kurš startēja tīri normāli, vēlāk atzīstot, ka trase bija interesanta un sacensības – ļoti labas.
Philips MTB maratons, 2. posms (Vaidavas kauss) (Ape, 10. augusts)
Tā kā 1. posma trase un sacensības bija tik interesantas, tad attiecībā uz šo posmu plānā ietilpa visas komandas piedalīšanās, tomēr arī šajā posmā piedalījās tikai viens komandas pārstāvis. Mērķi nebija nemaz tik svarīgi, jo bija iespēja vairākas reizes šķērsot Latvijas – Igaunijas robežu, izbraukāties līdz apnikumam un priecāties par skaistajiem dabasskatiem. Sacensības bija lieliskas!
Rezultātā dalībnieks finišēja 20. vietā elites klasē, pirmajā simtniekā distancē kopā un laimīgajā 13. vietā seriāla kopvērtējumā.
Bija vērts. Nākamgad atkal!
TREK 12/24h (Ogre, 14.–15. jūnijs)
Sacensībām tika pieteikta viena ekipāža, kuru pavadīja arī viens mehāniķis-fotogrāfs. Ņemot vērā, ka komanda piedalījās velolemānas tipa sacensībās pirmoreiz, komandas vadība nolēma, ka pirmajā gadā tā startēs 12h klasē. Sacensības bija interesantas, taču grūtas. Spītējot vēsajam laikam un lietum, kas lija pirmās sešas stundas un nelija otrās sešas stundas, PRT izturēja sacensību spriedzi līdz pat pusnaktij un veiksmīgi finišēja laimīgajā 7. vietā.
Philips MTB maratons, 1. posms (Smiltene, 24. maijs)
Tā kā šis ir pavisam jauns MTB maratona seriāls, tad uz Smilteni tika nosūtīts viens braucējs un viens komandas fotogrāfs noskaņojuma un apstākļu izpētei. Smiltenes trase bija tik lieliska, ka tika nolemts piedalīties arī Philips MTB maratona 2. posmā vasaras otrajā pusē Apē. Rezultāti bija pieņemami – pirmais trīsdesmitnieks elites grupā un pirmais simtnieks distancē kopā.
SEB MTB maratons, 2. posms (Krimulda, 11. maijs)
Komanda deleģēja vienu pārstāvi piedalīties "Herkuless MTB maratona" distancē. Startējot Elites grupā, pārstāvis uzrādīja ciešamus rezultātus. Izvirzītie mērķi tika sasniegti – piedalīties savās pirmajās MTB sacensībās, startēt kopā ar spēcīgākajiem, tikt līdz finišam un nepalikt pēdējam.
Kritiskā masa (Rīga, 1. maijs)
Pāris braucēju simboliski un uz savu galvu pārstāvēja savu komandu šajā anarhiskajā pasākumā. Tā kā sezona vēl nebija sākusies, komandas vadība nekādas soda sankcijas pret viņiem nepiemēroja.

2007. gads

Rīgas Grand Prix, Rīgas velomaratons "Rīgas mēra kauss" (Rīga)
Protestējot pret nejēdzīgo Rīgas Domes attieksmi pret šīm sacensībām, vairākkārt mainot sacensību norises laiku un vietu, komanda demonstratīvi atteicās iziet uz starta līnijas.
17. Latvijas riteņbraucēju vienības velobrauciens (Sigulda, 2. septembris)
Komandu bija gatavi pārstāvēt trīs braucēji, no kuriem pēdējā brīža tehnisku problēmu dēļ gan tikai divi izgāja uz starta un vēlāk šķērsoja finiša līniju, nosmērējušies ar dubļiem. Rezultātiem nebija ne vainas.

2006. gads

16. Latvijas riteņbraucēju vienības velobrauciens (Sigulda, 3. septembris)
Komandu pārstāvēja trīs braucēji, kas brauca divās disciplīnās. Rezultāti samērā labi.
SEB MTB maratons, 5. posms (UCI E2) (Ērgļi, 6. augusts)
Uz starta izgāja divi komandas braucēji, kuri, pieveicot pat pašu Gaiziņu, veiksmīgi sasniedza maratona distances finišu.

2005. gads

15. Latvijas riteņbraucēju vienības velobrauciens (Sigulda, 4. septembris)
Jaunizveidotās komandas pirmās sacensības, kurās to pārstāvēja trīs dalībnieki, startējot gan šosejas, gan MTB klasē un uzrādot labus rezultātus.

2004. gads

14. Latvijas riteņbraucēju vienības velobrauciens (Sigulda, 5. septembris)
Laikā, kad komanda vēl tikai veidojās, Vienības braucienā piedalījās viens no kandidātiem. Rezultāti bija labi, bet tas bija sen un nav taisnība.